Hakkımızda

Epoksi Zemin Kaplama olarak  Epoksimar Firmamız, gerek yurt içinde ve gerekse yurt dısında, sanayi tesisi ve insaat sektöründe epoksi, poliüretan zemin ve duvar kaplama sistemleri, yapısal onarım ve güclendirme sistemleri, izolasyon sistemleri su, ısı, ses ile ilgili ürün ve hizmetlerin bayiligi, satısı ve uygulaması konusunda faaliyet göstermektedir.

Epoksimar Zemin Kaplama Sistemleri

Kendi bünyesindeki ekibi ve ekipmanları ile profesyonel olarak, sürekli gelisim ve degisimi hedefleyerek, kaliteli bir hizmet anlayısı gelistirip tüm müsterilerin firmaya olan güvenlerini sürekli kılarak, iyilestirme faaliyetlerinin yardımı ile maliyetleri düsürüp, müsteri tatminini arttırmaya devam ederek calısmalarını yürütmektedir. Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Irak, Iran, Birlesik Arap Emirlikleri, Lübnan, Suriye, Suudi Arabistan, Rusya, Bulgaristan, Yunanistan, Romanya, Ispanya, Makedonya, Kıbrıs, Katar, Kuveyt, Umman ve Mısır ihracat yaptıgımız ülkeler arasındadır.

VİZYONUMUZ

Yönetim kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmetlerinde farklılık yaratarak liderliğe yükselmek ve prensiplerini bozmadan hizmete devam etmek..

MİSYONUMUZ

İleriye dönük, Lider ve rekabetçi yaklaşımlarla tercih edilen, güvenli ve sürekli destek ile müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, karlılık ile büyümeyi başarabilen bir firma olmak, endüstriyel zeminler sektöründe değer yaratan lider kuruluşlardan biri haline gelmek